höjt min medicin metamina och även litium medicinen, som jag hört ska sänka metamina!.. Åt metamina dosen: 3+3+3+3 förut
, Höjt dosen metamina till 4+4+4+4 kännt av att jag tappat den goda effekten, såsom få motivation, fokus, vija göra saker, bli pratglad m.m.
Höjde dosen metamina för att jag tappade den goda effekten då höjde litium
Finns det något man kan göra för att den goda effekten av metamina ska komma tillbaka eller kommer den att komma sakta men säkert när litium stabiliserat sej i kroppen? Eller kanske kroppen utvecklat någon slags tolerans...?
tacksam för svar

höjt min medicin metamina och även litium medicinen, som jag hört ska sänka metamina!.. Åt metamina dosen: 3+3+3+3 förut
, Höjt dosen metamina till 4+4+4+4 kännt av att jag tappat den goda effekten, såsom få motivation, fokus, vija göra saker, bli pratglad m.m.
Höjde dosen metamina för att jag tappade den goda effekten då höjde litium
Finns det något man kan göra för att den goda effekten av metamina ska komma tillbaka eller kommer den att komma sakta men säkert när litium stabiliserat sej i kroppen? Eller kanske kroppen utvecklat någon slags tolerans...?
tacksam för svar

Av attackuggla90
27 oktober, 2012

1 kommentarer

  • Av anonym 9 juli, 2014

    Litarex kontra Lithionit
    Jag skulle meddela dig att Lithionit innehåller sulfat som verkar avstötande och tar bort effekten av vissa ämnen via avföring! Jag står själv på Litarex sedan 2008 som har citrat som bindemedel och detta underlättar absorptionen av andra ämnen! Det är viktigt att du har sanerat amalgam och har dessutom rätt ämnesomsättning, för att mediciner ska ha effekt i kroppen! Be din läkare skriva licens på Litarex. Mvh Negar

Comments are closed.